Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ chemical resistant coated fiberglass fabric ] αγώνας 1193 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό σε θερμότητα καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με πλεξούδες υφάσματα από γυαλί ίνες
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Εργοστάσιο φθηνή τιμή υψηλής αντοχής μονομερή μεμβράνη σιλικόνης
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Custom Thermal Insulation Jacket Heat-insulating Jackets & Removable Cover Systems
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Προσαρμόσιμα Μεγέθη Θερμομονωτικό Μπουφάν με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000°C και Αδιάβροχο και Λαδόαδιαβροχο Αφαιρούμενο Κάλυμμα Μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Κουρτίνες πυρκαγιάς καλυμμάτων πυρκαγιάς για το πετρέλαιο και τη βιομηχανία φυσικού αερίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή σαφής που υφαίνεται |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες Ανθεκτικό στη φλόγα Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες Υψηλή πυριτίνη Σιλικόνιο επικαλυμμένο Twill υφασμένο ύφασμα από γυαλί ίνες
| Υλικό: | Fiberglass |
|---|---|
| Αντοχή στη θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
| Βάρος: | 1920 g/sqm |
Υλικό πυρκαγιάς και καπνού: 0,6 mm γκρι αλουμινίου χρωματισμένα FPF
| Υλικό: | υφάσματα από γυαλί |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Ταινία νημάτων: | E-Glass |
Το χαλί σχαρών χαλιών κοιλωμάτων πυρκαγιάς προστατεύει τη γέφυρα, το Patio, το χορτοτάπητα ή τη θέση για κατασκήνωση σας από τις σκάοντας χοβόλεις
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Αλεξίπυρο χαλί, προστάτης γεφυρών, εξαρτήματα κοιλωμάτων πυρκαγιάς, βαρέλι εγκαυμάτων, κάτω από το χαλί σχαρών, χαλί ΣΧΑΡΩΝ, ασπίδα Patio, πυρκαγιά - καθυστερών
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Το χαλί σχαρών χαλιών κοιλωμάτων πυρκαγιάς προστατεύει τη γέφυρα, το Patio, το χορτοτάπητα ή τη θέση για κατασκήνωση σας από τις σκάοντας χοβόλεις
| Υλικό: | Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Δάχος: | 0.8mm 1.5mm |

