Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 829 προϊόντα.
Διπλής όψης υαλουφάσματος επικαλυμμένο με σιλικόνη με αντοχή στη θερμότητα 260°C και επιβραδυντικές ιδιότητες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Double Side Silicone Rubber Coated Fireproof Fiberglass Fabric with Temperature Resistance -50°C to 500°C and 400 g/sqm Weight
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Fireproof PU Coated Silicone Fiberglass Fabric Roll with 50m/100m Length and Corrosion Resistance
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Two Sides Orange Silicone Coated Fiberglass Fabric for Thermal Insulation Cover with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό θερμομονωτικό ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης για συγκόλληση, πυρίμαχο κάλυμμα
| Επίστρωση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Βιομηχανικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενισχύεται για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας φλόγα - ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας καθυστερούντω σιλικόνη
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Κόκκινο πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφασμάτων γυαλιού για την ένωση επέκτασης υψηλής αντοχής
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Κόκκινο πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφασμάτων γυαλιού για το συνδετήρα αγωγών συστημάτων Hvac
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Φλογών αντίστασης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |

