Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 870 προϊόντα.
Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με PU με 460 g/m2 Βάρος 0,41 mm Πλούτος και πλάτος από 1m έως 1,55m για θερμική μόνωση
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Δύο στρώσεις (υψηλή πυριτίνη και PU) υφάσματα από γυαλί. 460 γραμμάρια/τ.μ., 0,41 mm.
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Προσαρμόσιμο ανθεκτικό στη θερμότητα υφάσματα από ίνες υαλοπίνακας με υψηλή επιφάνεια πυριτίου για πυρόστατες εφαρμογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφάσματα από γυαλί ίνες ανθεκτικά σε λάδια και διαλύτες, ανθεκτικά στη φωτιά: Υψηλής αντοχής, επικαλυμμένα με PU
| Βάρος: | 460 g/τμ |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χλστ |
| Χρώμα: | Μπλε / Μαύρο |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460 g/m² 0,41 mm για αεραγωγούς και κουβέρτες συγκόλλησης
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460 g/m² με πάχος 0,41 mm και αντοχή σε θερμοκρασία 1800°C για πυράντοχες εφαρμογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφάσματα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU ανθεκτικά στη φωτιά 0,4 mm για συστήματα πυροπροστασίας, πιστοποιητικό M0
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Μπλε μαύρο |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης 400 g/τ.μ., πάχος 0,3mm
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Πυράντοχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και διάβρωση, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Πυροπροστασία Υψηλής Θερμοκρασίας Προστασίας Υφάσματος από Ίνες Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης με Αντοχή στη Διάβρωση για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

