Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 752 προϊόντα.
ντυμένο ύφασμα δύο φίμπεργκλας πάχους 0.41mm PU αλκάλιο πλευρών ελεύθερο
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | πάχος 0.41mm |
Twill υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφάσματος φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένος PTFE
| Όνομα: | Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Μαύρο αντιστατικό ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το μονωτικό περίβλημα σκόνης
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη μαξιλαριών μόνωσης κάλυψης μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο για το μετακινούμενες σακάκι και την κάλυψη μόνωσης υφάσματος γυαλιού μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Προσαρμοσμένη αντιστατική απόδοση από ύφασμα υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Awesome Πιστοποιημένη κουβέρτα ανθεκτική στη θερμότητα από ύφασμα από ύφασμα PTFE με επίστρωση PTFE
| όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Ύφασμα φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου (PU) ντυμένο για τη θερμική μόνωση και την πυροπροστασία
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Ε-γυαλί ένας δευτερεύων ντυμένος Ptfe χημικός ανθεκτικός υφάσματος
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |

