Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Εξωτερική επιφανειακή πλωτή σφραγίδα οροφής δεξαμενής: υλικό υφασμάτων από γυαλί ίνες
| Όνομα προϊόντος: | Πλωτή στεγανοποίηση οροφής από ύφασμα Fiberglass |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Ανθεκτικό στη φωτιά και αντιστατικό ύφασμα από υαλοπίνακα
| Όνομα προϊόντος: | ύφασμα fiberglass για στεγανοποιήσεις δεξαμενής πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένη σιλικόνη φλόγα - ύφασμα κυλίνδρων φίμπεργκλας καθυστερούντω
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο υψηλής αντοχής, υψηλός-θερμοκρασία-ανθεκτικός
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένη μόνωση υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο για την επιτροπή, ενώνοντας στενά κάλυμμα, κάλυμμα πυρκαγιάς
| Όνομα προϊόντων: | ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο PU ύφασμα 0.41mm φίμπεργκλας για τα μετακινούμενα μαξιλάρια μόνωσης
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Υφασμα Θερμομόνωσης & Πυράντοχο: 32 Oz Γκρι Γυάλινη Ινα με Επίστρωση Σιλικόνης
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Μέσο |
|---|---|
| Επένδυση: | δίπλευρο λάστιχο πυριτίου |
| Βάρος: | 1080g/m2 (32 oz) |
Πυρκαγιά - καθυστερούντω υφαμένο Twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Αντιστατικά υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ύφασμα φίμπεργκλας για τις σκληρές και ιδιαίτερα ανθεκτικές επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

