Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Η αδιάβροχη πυρκαγιά αντιστέκεται στη σιλικόνη γονιμοποίησε τον ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Η αδιάβροχη πυρκαγιά αντιστέκεται στη σιλικόνη γονιμοποίησε τον ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Πυροσβεστικό Silicone Coated Fiberglass Fabric με βελτιωμένη αντοχή Υψηλής θερμοκρασίας Silicone Fiberglass Fabric
| Επιχρισμός: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Καύσιμα υφάσματα από υαλοπίνακα, ανθεκτικά στη θερμότητα, πυρόστακτα, διπλής πλάτης, επικαλυμμένα με σιλικόνη
| Επένδυση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0,1mm έως 3mm |
37 Oz. Αλεξίπυρο γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 37 Oz. /Sq.Yd. +/-10% |
| Πάχος: | 0,036 ίντσες |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την παγκόσμια Κοινότητα κατασκευαστών προϊόντων φίμπεργκλας κουρτινών συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |
17 Oz. Εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τα μετακινούμενο καλύμματα μόνωσης & το σακάκι & την κάλυψη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης σε δίπλευρο ή μια πλευρά |

