Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 703 προϊόντα.
Επαναχρησιμοποιήσιμο θερμομονωτικό μπουφάν για μηχανές έγχυσης
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης συνδετήρων αγωγού
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Θερμομονωτικό ύφασμα Suntex για μόνωση φλαντζών και σωληνώσεων
| Material: | ceramic fiber insulation, fiberglass cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το σακάκι μόνωσης καλυμμάτων μόνωσης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ενισχυμένο καλώδιο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού στην κάλυψη θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού που χρησιμοποιείται στην κάλυψη θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας - μετακινούμενα σακάκια θερμικής μόνωσης, υλικό καλυμμάτων
| πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
510g ενιαίο δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Ύφανση: | Που υφαίνεται |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ηλεκτρική μόνωση
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
Ντυμένος ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας της Shell θερμικής μόνωσης υφάσματος 17OZ φίμπεργκλας αντίστασης φλογών PTFE
| Βάρος μονάδων: | 17oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.016inch |
PU ύφασμα γυαλιού που ντύνει δευτερεύον πλευρά ή και η δύο πλευρά για τις υψηλής θερμοκρασίας ενώσεις επέκτασης
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |

