Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 684 προϊόντα.
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Θερμική μόνωση Σιλικόνη επικαλυμμένα υφάσματα από γυάλινες ίνες ύφασμα απλό υφασμένο
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Θερμική μόνωση Σιλικόνη επικαλυμμένη με υαλοπλαστική ύφασμα πλάτος ύφασμα 0,8 έως 2 μέτρα
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για τη μόνωση θερμότητας
| Θερμοκρασία υπηρεσιών: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες υφάσματα από γυαλωσίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη και ανθεκτικό στη φλόγα, για θερμική μόνωση και κουβέρτες συγκόλλησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Red Double Sided Alkali Free Silicone Coated Fiberglass Fabric for Thermal Insulation
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Corrosion Resistant Weatherproof Silicone Coated Fiberglass Fabric with 50 m / 100 m Roll Length for Thermal Insulation
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Two Sides Orange Silicone Coated Fiberglass Fabric for Thermal Insulation Cover with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Αδιάβροχο, υδατοαπωθητικό, αντιαποσβεστικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για θερμομόνωση
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

