Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 831 προϊόντα.
3732 μέσων ντυμένο δασμός ύφασμα συγκόλλησης φίμπεργκλας πυρκαγιάς γενικό αδιάβροχο
| Βάρος: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου για την επένδυση με τα διαφορετικά ελαστομερή και τα πολυμερή σώματα
| Βάρος μονάδων: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.024inch |
Πυρίμαχο ύφασμα από αλουμινόχαρτο Υλικά συσκευασίας για επιβραδυντικά θερμότητας
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
SUNTEX Αλουμινένιο φύλλο υφάσματα από γυαλί
| Χρώμα: | ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συναρμολογήσεις και καλύψεις φλαντζών |
| Βάρος: | 450g/sq.mtr |
Γενικό υλικό πυρκαγιάς 650 Γ υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό σε έναν ρόλο 1.4mm ντυμένος γραφίτης αντιπυρικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
| Ονομαστικό βάρος: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
32oz κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τα γενικά καθιστώντας αλεξίπυρα κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα συγκόλλησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας δύο πλευρών που ενώνει στενά το γενικό εργοστάσιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας κάλυμμα οξυγονοκολλητών υφασμάτων βαρέων καθηκόντων αλεξίπυρο για βιομηχανικό, τη στρατοπέδευση, τους καπνιστές και τις σχάρες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |
12oz το μαζικό φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο προστατεύει από τη φλόγα σπινθήρων - καθυστερών
| Εφαρμογή: | Προστασία συγκόλλησης |
|---|---|
| Βάρος: | 18 oz/yd2 |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Πυρίμαχο αλεξίπυρο ακρυλικό ντυμένο φίμπεργκλας 100% για την οθόνη καπνού πυρίμαχων θυρών
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο ή OEM |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |

