Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 329 προϊόντα.
EN-13501 Πιστοποιημένο ύφασμα πυρκαγιάς με αντοχή σε θερμοκρασία 550 °C και πάχος 0,6 mm για προστασία από φωτιά και καπνό
| Θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ρολό πυροπροστασίας, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Χώρος εργασίας: | Κτίριο, Νοσοκομείο, Σούπερ Μάρκετ, Αίθουσα συνεδριάσεων, Αεροδρόμιο |
Πιστοποιημένο πυράντοχο υαλοβάμβακα EN-13501 με αντοχή σε θερμοκρασία 550°C και πάχος 0,6mm για κουρτίνες πυρασφαλείας και καπνού
| Θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ρολό πυροπροστασίας, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Χώρος εργασίας: | Κτίριο, Νοσοκομείο, Σούπερ Μάρκετ, Αίθουσα συνεδριάσεων, Αεροδρόμιο |
EN-13501 Πιστοποιημένο ύφασμα κουρτίνας πυρκαγιάς ανθεκτικής σε θερμοκρασία 550°C με πάχος 0,6 mm για προστασία από φωτιά και καπνό
| Θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
|---|---|
| εφαρμογή: | Ρολό πυροπροστασίας, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Χώρος εργασίας: | Κτίριο, Νοσοκομείο, Σούπερ Μάρκετ, Αίθουσα συνεδριάσεων, Αεροδρόμιο |
Το καλώδιο ανοξείδωτου ενίσχυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας δύο πλευρών που ενώνει στενά το γενικό εργοστάσιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Διαφορετικό πιθανό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας τοποθετήσεων χρώματος για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο και αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 140gsm φίμπεργκλας σε 3000gsm
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

