Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Διπλό πλευρικό ύφασμα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένο με καουτσούκ σιλικόνης
| Αντοχή στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
1 χιλ. πάχους εύκαμπτη μάνικα υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένη σιλικόνη στο σύστημα
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 1080 g/sqm |
| Πάχος: | 0,9 ΚΚ |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας κάλυμμα οξυγονοκολλητών υφασμάτων βαρέων καθηκόντων αλεξίπυρο για βιομηχανικό, τη στρατοπέδευση, τους καπνιστές και τις σχάρες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υπέροχο για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Εξαιρετικά ανθεκτικό σε χημικές ουσίες υφάσματα από γυαλωσίνες με επικαλυπτό σε σιλικόνη
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Δάχος: | 0.95mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα σιλικόνης E-Glass, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, θερμομονωτικό, ελαστικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Υφάσματα από γυαλί ίνες επικαλυμμένα με σιλικόνη 400 g/m2 -50 oC έως 500 oC
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

