Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ pvc coated fiberglass fabric ] αγώνας 244 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος ακρυλικό σιλικόνης ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας PU ντυμένο PVC
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Μια πλευρά |
| Βάρος: | 620gsm |
Η θερμική μόνωση καλύπτει ντυμένο το PVC ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα σακάκια, καλύψεις βαλβίδων
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Twill υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφάσματος φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένος PTFE
| Όνομα: | Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Awesome Πιστοποιημένη κουβέρτα ανθεκτική στη θερμότητα από ύφασμα από ύφασμα PTFE με επίστρωση PTFE
| όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το ηλεκτρονικό φύλλο δελτίου τύπου μόνωσης και θερμότητας
| Όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Δάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Καλή γδαρσίματος φλόγα υφάσματος φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένη PU - καθυστερών αδιάβροχος
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 460g/M2 θερμικής μόνωσης PU
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |

