Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ removable pipe insulation covers ] αγώνας 146 προϊόντα.
800°C Ακατέργαστα υαλολιθικά υφάσματα υψηλής θερμοκρασίας
| υλικό: | Fiberglass, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | 800 βαθμούς C |
| Βάρος: | 1220 g/τμ |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
550C ανθεκτική στη θερμότητα προστασία σωλήνων καλωδίων μόνωσης μανικιών φίμπεργκλας σιλικόνης και η διάμετρος μεταξύ
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφαμένο Suntex υψηλό πυρίτιο υφασμάτων θερμικής μόνωσης που ντύνεται με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης
| Βάρος: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,8 χιλ. |
| πλάτος: | 0,96 μ |
Πλαστικό από γκρίζα υφαντικές ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη ∆ιαμονωτικό μπουφάν Εξωτερικό υλικό
| πλάτος: | 1 m / 1,5 m / 1,55 m |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Μάρκα: | suntex |
Η πυρκαγιά αντιστέκεται γονιμοποιημένο στο σιλικόνη ντυμένο υφαμένο ρόλο υφάσματος γυαλιού στεγανοποιεί 0.5mm
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικός στη θερμότητα ντυμένος σιλικόνη ρόλος υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο φίμπεργκλας χαλί ασπίδων συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη ενώνοντας στενά γενικό
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Η ντυμένη σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας έντυσε την αντίσταση θερμοκρασίας από περ. – 50 ℃ σε περ. +250 ℃
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |

