Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Ντυμένο κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας αντίστασης πυρκαγιάς συνήθειας σιλικόνη
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Πλύτες πυρκαγιάς με επικάλυψη σε σιδηροπλαστική για συγκόλληση 8H
| Επιχρισμός: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Δάχος: | 0.72mm |
SUNTEX Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με βερμικουλίτη
| Θεραπεία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Δάχος: | 10,4 mm |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας - μετακινούμενα σακάκια θερμικής μόνωσης, υλικό καλυμμάτων
| πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα καπνού ίνας υάλου για τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας κουρτινών συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Βάρος μονάδων: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας για τις γενικές κουρτίνες συγκόλλησης πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Γονιμοποιημένο PU ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο λάστιχο για την ένωση επέκτασης
| όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Μια πλευρά |
| Βάρος: | 620gsm |
Ντυμένες πυρκαγιά και φλόγα ρόλων υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη - καθυστερών
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας προστασίας ντυμένο σιλικόνη πυρίμαχο
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |

