Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ thermal insulation fabric for jackets ] αγώνας 580 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το γενικό σακάκι στρωμάτων κάλυψης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη μόνωσης μόνωση θερμαστρών θερμικής μόνωσης καλυμμάτων βαριά
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 460g/M2 θερμικής μόνωσης PU
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
460gsm ντυμένη πολυουρεθάνιο θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας
| Όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm γκρίζο ντυμένο PU για τη θερμική μόνωση και την πυροπροστασία
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση του υφάσματος θερμικής μόνωσης φλαντζών και σωλήνων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού διάρκειας ντυμένο σιλικόνη για τη θερμική μόνωση
| Material: | Silicone Coated Fiberglass Fabric |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Alkali content: | Alkali Free |
550C ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα φίμπεργκλας για τις καλύψεις φλαντζών συναρμολογήσεων
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 550 Γ |
| Βάρος: | 1920 g/sqm |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα για την ανθεκτική στη θερμότητα και θερμική μόνωση
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

