Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
» ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφάσματος μόνωσης πάχους 0,017 για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
880C ενισχυμένο ύφασμα γυαλιού ανοξείδωτου καλώδιο που ντύνεται με PU και το γραφίτη για το εμπόδιο κουρτινών πυρκαγιάς
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 880 Γ |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Ντυμένος: | Πολυουρεθάνιο, αργίλιο, γραφίτης |
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
0.8mm μαύρο ύφασμα εμποδίων πυρκαγιάς Intumescing ανοξείδωτου ενισχυμένο καλώδιο ντυμένο PU
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Γενικό υλικό πυρκαγιάς 650 Γ υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό σε έναν ρόλο 1.4mm ντυμένος γραφίτης αντιπυρικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
| Ονομαστικό βάρος: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα κεραμικό γενικό ύφασμα θερμικής μόνωσης 650C
| Υλικό: | Κεραμική ίνα |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 650 Γ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Ταινία θερμότητας φίμπεργκλας πορτών λεβήτων SUNTEX που συγκολλά τη μόνωση με θερμότητα
| Πάχος: | 3mm |
|---|---|
| πλάτος: | 75mm |
| Θερμοκρασία ανθεκτική: | 550 Γ |
Στόλισμα σχοινιών φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας 550C για τις βιομηχανικές εστίες φούρνων
| Διάμετρος: | 25mm |
|---|---|
| Temp εργασίας.: | 550 Γ |
| Materail: | Ίνα ε-γυαλιού |
550C ανθεκτικό στη θερμότητα σχοινί φίμπεργκλας για τις σφραγίδες Gasketing πορτών φούρνων
| DIA.: | 30mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία ανθεκτική: | 550 Γ |
| Materail: | Ε-γυαλί |
Αλκαλική ελεύθερη υψηλής θερμοκρασίας ίνα υάλου υφασμάτων υφασμάτων φίμπεργκλας αισθητή
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 20mm ή προσαρμοσμένη |
| πλάτος: | 1m, 1.2m, 1.5m ή προσαρμοσμένος |

