Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με σιλικόνη 400 g/m2 πάχος 0,3 mm
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Customized Colored Silicone Fiberglass Fabric Fireproof High Temperature Thermal Insulation Silicone Coated Fabric Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, πάχους 0,3 mm, βάρους 400 g/m² και πλάτους 1 / 1,2 / 1,5 μέτρα για θερμομόνωση
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Διπλό πλευρικό ύφασμα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένο με καουτσούκ σιλικόνης
| Αντοχή στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
13.5OZ 0.017Inch καθιστούν αλεξίπυρα το ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης, υφαμένο ύφασμα γυαλιού
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1300mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
阻燃玻璃纤维布 | 0.4毫米镀铝箔,隔热
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Μέσο |
Θερμομονωτικό Αλουμινοποιημένο Γυάλινο Ύφασμα – Πυράντοχο για Ατμοσωλήνες & Πυροσβεστικές Στολές
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Υφαμένη φίμπεργκλας περιοδεύουσα μόνωση θερμότητας αλεξίπυρη για την ενισχυμένη επισκευή που τυλίγει, ραφές, βάρκα, σχηματοποίηση
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
M0 Πιστοποιημένο ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από γυαλί ίνες PU 460gm για προστασία από τη θερμότητα
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460gsm, πυράντοχο, μπλε-μαύρο
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

