Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
32oz. Και δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση του γενικού και εύκαμπτου συνδετήρα
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 32 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |
Κόκκινο μεσαίας ισχύος βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ύφασμα φίμπεργκλας ρόλων υλικό ντυμένο σιλικόνη
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50C -500C |
|---|---|
| Βάρος: | 1080 g/sqm |
| Πάχος: | 0,9 χιλ. |
Γκρι μη υφασμένα υφάσματα από γυαλί ίνες και πυριτικό ασβέστιο για αφαιρούμενο μονωτικό στρώμα
| Wieght: | 1100 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,5 χλστ |
| πλάτος: | 1,5 μέτρο |
Θερμομονωτικό ύφασμα Suntex για μόνωση φλαντζών και σωληνώσεων
| Material: | ceramic fiber insulation, fiberglass cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Αδιάβροχη, ανθεκτική σε σπινθήρες κουβέρτα συγκόλλησης από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης και επιλογές μεγάλου πλάτους
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
2050 g/m2 Πυροσβεστό υφασμένο ύφασμα από γυαλί ίνες, θερμομόνωση για κουρτίνες καπνού
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| βάρος: | 2050g/τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 C |
Ντυμένο φίμπεργκλας υφάσματος επέκτασης ενώσεων κάλυμμα συγκόλλησης υφασμάτων βαρέων καθηκόντων υψηλής θερμοκρασίας
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |
Η διανομή αέρα διοχετεύει τη μαύρη πυρκαγιά 0.21mm - πολυουρεθάνιο 2 ρόλων φίμπεργκλας υφάσματος καθυστερούντω επένδυση πλευρών
| Βάρος μονάδων: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,047 ίντσα |
φλόγα 2.5mm - καθυστερούντω υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 66OZ από γραφίτη ντυμένος
| Βάρος μονάδων: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,098 ίντσα |
ενιαία πλευρά της Κίνας υφάσματος φίμπεργκλας 580g ντυμένη Ptfe για το ανθεκτικό στη θερμότητα κάλυμμα
| Ονομαστικό βάρος: | 580g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.43mm |

