Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Μόνωση από ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση αλουμινίου 0,4 mm 550C
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Welding blanket |
| Thickness: | 0.4mm |
Ανθεκτικό σε υαλοποίηση, σπασμούς και σπασμούς μετάλλου για πυρκαγιά
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες πυράντοχο ύφασμα από υαλοΐνες με επίστρωση πολυουρεθάνης για πυράντοχο ύφασμα
| Αριθμός μοντέλου: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,016 ίντσα |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες πυρόστακτο ύφασμα με επικάλυψη από βερμικουλίτη
| Αριθμός μοντέλου: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,016 ίντσα |
Ύφασμα Fiberglass Κόκκινο 3732, Επικαλυμμένο με Καουτσούκ Σιλικόνης, Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες & Πυράντοχο
| βάρος: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χλστ |
| Χρώμα: | Κόκκινος |
Ντυμένη PU πυρκαγιά διανομής αέρα - ύφασμα καθυστερούντω που απομονώνει τον καμβά υφάσματος 0.43mm κουρτίνες καπνού
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Επιβραδυντικό φλόγας Υλικό Υψηλής Θερμοκρασίας Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού 1mm Γραφίτη Επικαλυμμένο Μαύρο Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού
| Ονομαστικό βάρος: | 1150g/τ.μ. |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1 mm |
Ύφασμα ένα γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας δευτερεύον πυρίτιο που ντύνεται για τον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Καταστήστε αλεξίπυρα ντυμένου ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου 0.4mm το λάστιχο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με βερμικουλίτη πυριτίου 1200°C Κουβέρτα συγκόλλησης
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |

