Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
άσπρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 0.85mm για την πυροπροστασία συστημάτων Ε 120 κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
560g ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος αντίστασης πυρκαγιάς υφασμάτων σιλικόνης για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση από PTFE για πυρκαγιά για υστέρηση σκόνης
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ενώσεων επέκτασης σιλικόνη για το ύφασμα μανικών συνδετήρων
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τον εύκαμπτο συνδετήρα
| Base Fabric and Weave: | Fiberglass/plain weave |
|---|---|
| Weight: | 17.0 oz. yd. ±10% |
| Thickness: | 0.015˝ ±10% |
750C ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Πάχος: | 0,65 χιλ. (0,025 ίντσα) |
|---|---|
| Βάρος: | 830g/sqm (24.4Oz. /Sq.Yd.) |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Υψηλό θερμικό στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας υφάσματος μαύρο αντιστατικό σκόνης ύφασμα φίμπεργκλας μονωτικών περιβλημάτων ντυμένο PTFE
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Συνολικό πάχος: | 0.45mm |
Θερμότητας μόνωσης αλεξίπυρο υφαμένο φίμπεργκλας υφασμάτων ύφασμα γυαλιού καπνού υφαμένο κουρτίνα
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Υλικό θερμικής μόνωσης από υαλοπίνακα επιχρισμένο με σιλικόνη ηλεκτρονικού γυαλιού
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
0.3 mm πάχος 400 g/m2 βάρος 1,5 μέτρα πλάτος νήμα θερμομόνωσης με επίστρωση από νήμα από νήμα από γυαλί
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

