Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 713 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη εύκαμπτο θερμικό αλεξίπυρο υλικό εύκαμπτο αλεξίπυρο υλικό υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Αλεξίπυρο ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
ύφασμα θερμικής μόνωσης 0.8mm πυρίμαχο για το γενικό ρόλο προστασίας συγκόλλησης
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα πυρκαγιάς |
|---|---|
| Βάρος: | 25 oz/yd2 |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης σατέν πολυουρεθάνιο για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
Υψηλό ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου για τις καλύψεις μόνωσης, να γεμίσει, καθυστέρηση
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας για τις γενικές κουρτίνες συγκόλλησης πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Φλογών αντίστασης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο υψηλής αντοχής, υψηλός-θερμοκρασία-ανθεκτικός
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

