Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 686 προϊόντα.
Το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων προστατεύει τις γέφυρες και Patio - λάδι-απόδειξη & αδιάβροχο μαξιλάρι σχαρών για το κοίλωμα πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Υψηλό ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου για τις καλύψεις μόνωσης, να γεμίσει, καθυστέρηση
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας για τις γενικές κουρτίνες συγκόλλησης πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Φλογών αντίστασης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το αλεξίπυρο κάλυμμα συγκόλλησης προστασίας φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

