Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Πανί από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης μονής όψης Μαύρο ύφασμα σιλικόνης για αρθρώσεις διαστολής υφασμάτινων αγωγών
| Βάρος: | 960gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.72mm |
| Επίστρωμα: | ένα δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης |
Υψηλής αντοχής ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Εύκαμπτο επέκτασης ύφασμα φίμπεργκλας ενώσεων ντυμένο Siliciate με ενισχυμένο το καλώδιο ύφασμα γυαλιού
| Επίστρωμα: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
Χρωματισμένο ύφασμα θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας ε-γυαλιού για την κάλυψη σωλήνων βιομηχανίας
| πλάτος: | 1 μ μ/1,5 μ/1,55 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για την ένωση επέκτασης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για το συνδετήρα αγωγών υφάσματος
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Η σιλικόνη PTFE έντυσε το ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα φίμπεργκλας ίνας υάλου υφασμάτων μόνωσης θερμότητας για το επίστρωμα
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | PTFE που ντύνεται |
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
Η θερμική μόνωση PU έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας/το υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 1.2mm για την εύκαμπτη ένωση επέκτασης
| Βάρος μονάδων: | 30.88 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,057 ίντσα |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα Suntex για την ένωση του γενικού αεραγωγού πυρκαγιάς και κουρτινών και υφάσματος καπνού
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Υφάσματα υψηλής θερμοκρασίας Ύφασμα από ίνες γυαλιού με επικάλυψη σιλικόνης για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

