Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Κόκκινο εύκαμπτο συνδετήρων θερμικής μόνωσης ύφασμα γυαλιού υφάσματος ντυμένο σιλικόνη
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο PTFE ύφασμα 0.43mm φίμπεργκλας πυρίμαχο εμπόδιο
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Η θερμική μόνωση PTFE έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας εύκολο να καθαρίσει όλα τα είδη λίπους, λεκέδων ή άλλων συνδέσεων της
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Θερμότητας αντανακλαστικά ασημένια αργιλίου υφάσματα ίνας υάλου φίμπεργκλας τοποθετημένα σε στρώματα ύφασμα για τα καλύμματα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,6 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Υψηλής θερμοκρασίας υλικά θερμικής μόνωσης υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Πυρκαγιά - καθυστερούντω ντυμένο PU στεγανοποιώντας φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος ντυμένο PU υψηλό - ποιότητα
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο ύφασμα 0.43mm εμποδίων καπνού υφάσματος M0 φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης πολυουρεθάνιο
| Βάρος: | 470g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τη συγκόλληση/την πυροπροστασία και θερμικής μόνωσης υλικά
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

