Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Θερμότητας αντίστασης άριστο γυαλί ινών επιστρώματος ντυμένο πυρίτιο για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
Δίπλευρο γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα μαξιλάρια μόνωσης
| Βάρος: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Χημικό ανθεκτικό αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα Drapes συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Επίστρωμα: | Acylic |
το ύφασμα σιλικόνης αποτελείται από το υψηλής ποιότητας ύφασμα σιλικόνης και ίνας υάλου για τις ενώσεις επέκτασης υφάσματος, αγωγός υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ύφασμα ένα γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας δευτερεύον πυρίτιο που ντύνεται για τον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Χαμηλή τιμή 0.4mm υφάσματος γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας πυριτίου συνήθειας εύκαμπτο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τον ανιχνευτή καπνού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
Θερμική μόνωση Σιλικόνιο ύφασμα Ε-γυαλί Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικόνιο επικαλυμμένο υαλοπλαστικό για την πρόληψη πυρκαγιάς
| Επιχρισμός: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | μπλε |
Οι καλύψεις μόνωσης φλαντζών θερμαίνουν το αντανακλαστικό ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 560 g/sqm |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση με την αντίσταση θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

