Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 710 προϊόντα.
Θερμότητας αντανακλαστικά ασημένια αργιλίου υφάσματα ίνας υάλου φίμπεργκλας τοποθετημένα σε στρώματα ύφασμα για τα καλύμματα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,6 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Πυρκαγιά - καθυστερούντω ντυμένο PU στεγανοποιώντας φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος ντυμένο PU υψηλό - ποιότητα
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο ύφασμα 0.43mm εμποδίων καπνού υφάσματος M0 φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης πολυουρεθάνιο
| Βάρος: | 470g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας υλικά θερμικής μόνωσης υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ύφασμα φίμπεργκλας για το βαρύ σακάκι θερμικής μόνωσης καλυμμάτων μόνωσης θερμαστρών μόνωσης χημικών ουσιών
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας μη ραβδιών συγκολλητικό ντυμένο PTFE για το ψήσιμο βιομηχανίας συσκευασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
2 πλαισιωμένο ντυμένο Ptfe ύφασμα φίμπεργκλας με Crowfoot το σχέδιο
| Τυποποιημένο βάρος: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Διπλής Όψης Υφασμάτινο Ίνα Γυαλιού Πυρίμαχο Υψηλής Θερμοκρασίας Θερμική Μόνωση Επικαλυμμένο με Σιλικόνη Ελαστικό Ύφασμα
| Επίστρωση: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |

