Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Βιομηχανικό σχεδιασμό ύφασμα αεραγωγών μειωμένου θορύβου μετριοπαθής φλόγας με μόνωση χωρίς διαρροές για υπόγειο γυμναστηρίου
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
Το νερό αποκρούει ντυμένο ύφασμα γυαλιού ινών ιδιοτήτων το PU για τα καλύμματα συγκόλλησης, καλύμματα πυρκαγιάς
| Όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
Η μπλε σιλικόνη έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης, τη θερμική μόνωση, την ένωση επέκτασης, κ.λπ.
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας PTFE έντυσε το υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας που προσαρμόστηκε
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης υφασμάτων γυαλιού ινών μόνωσης θερμότητας λάστιχο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
34 σιλικόνης Oz υφάσματος επιστρώματος για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τη γενική κάλυψη σακακιών στρωμάτων μόνωσης
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | που υφαίνεται |
Καλό μηχανικό ύφασμα επιστρώματος σιλικόνης ιδιοτήτων για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
Μαύρο αντιστατικό ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το μονωτικό περίβλημα σκόνης
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Ύφασμα Fiberglass με επίστρωση πυρίμαχης σιλικόνης για μονωτικό στρώμα, κουβέρτα, μπουφάν, κάλυμμα
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |

