Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα ίνας υάλου για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τις κουρτίνες καπνού
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Το αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα ίνας υάλου για εξαιρετικά υψηλής θερμοκρασίας προστατεύει
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού ινών για το κάλυμμα συγκόλλησης συγκόλλησης drapes
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση του υφάσματος θερμικής μόνωσης φλαντζών και σωλήνων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Η υψηλής θερμοκρασίας μόνωση και τα υφάσματα είναι ζωτικής σημασίας στην κατασκευή αποσυναρμολογημένων κουβέρτων, τυλίγματος σωλήνων.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την αλεξίπυρη μετακινούμενη μόνωσης κάλυψη μόνωσης σακακιών αλεξίπυρη μετακινούμενη
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Θερμικό μόνωσης ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Φαρμακευτικό χρώμα για την αποθήκευση θερμότητας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ενισχυμένο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τη γενική μόνωση πυρκαγιάς προστασίας συγκόλλησης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

