Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 705 προϊόντα.
Εύκαμπτο, αδιάβροχο, υδατοαπωθητικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για εφαρμογές θερμικού φραγμού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
E-Glass Silicone Rubber Coated Fiberglass Cloth with 400 g/sqm Weight and 1.5 Meter Width for Thermal Insulation
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Το καλύτερο κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης εσείς μπορεί να βρεί την ασφάλεια συγκόλλησης προστατευτικών καλυμμάτων θερμότητας πυροπροστασίας θερμικής μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης σιλικόνη αλεξίπυρο για τον ανιχνευτή καπνού
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης σιλικόνη για τις καλύψεις συγκόλλησης, κάλυψη μόνωσης φλαντζών σωλήνων βαλβίδων
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα θερμομονωτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση νεοπρενίου
| Ονομασία προϊόντος: | Ντυμένο νεοπρένιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 600gsm |
| Δάχος: | 0.45mm |
Ανθεκτικό στο καιρό Αντιγήρανση Χωρίς Χαλκίδες Σιλικόνιο Επικάλυπτο Υφασμάτινο για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης πάχους 0,3 mm και βάρους 400 g/m² για θερμικά διαλείμματα και μονωτικά μαξιλάρια
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα επικαλυμμένα με σιλικόνη, αντοχή στη θερμότητα 260°C, 400 g/m2 βάρος και πάχος 0,3 mm για υλικό θερμομόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

