Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 704 προϊόντα.
Η στεγανή σιλικόνη κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης έντυσε τα υφάσματα γυαλιού για τα καλύμματα μόνωσης, τις καλύψεις, το στρώμα και το μαξιλάρι
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμοκρασίας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Υψηλή θερμική στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας κάλυψη θερμικής μόνωσης υφάσματος επαναχρησιμοποιήσιμη
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ολικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Γκρι Ύφασμα από Ίνα Γυαλιού Ε-Glass Σιλικόνης, Πυράντοχο, Υψηλής Θερμοκρασίας, Θερμομονωτικό, Επικαλυμμένο με Σιλικόνη
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Fireproof Thermal Insulation Silicone Coated Fiberglass Fabric with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ηλεκτρονικό γυαλί Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη υαλοπλαστική θερμική μόνωση Υαλοπλαστική ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από σιλικόνη
| Temperature resistance: | -50 C degree to 500 C degree |
|---|---|
| Weight: | 400 g/sqm |
| Thickness: | 0.3 mm |
Διπλής όψης υφάσμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης, άκαυστο, γκρι χρώμα, πυράντοχο, θερμομονωτικό ύφασμα
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
White Double Sided Silicone Coated Fiberglass Fabric 50 m / 100 m Roll Fireproof Thermal Insulation Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Double Sided Silicone Coated Fireproof Fiberglass Cloth with 50 m / 100 m Roll Length and Alkali Free Thermal Insulation Fabric
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Double Sides Alkali Free Silicone Coated Fiberglass Fabric 50 m / 100 m Roll Fireproof Thermal Insulation Cloth
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

