Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 703 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη φωτιά υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με PTFE με απαλή υφή και εύκολη κατασκευή για βιομηχανική θερμική προστασία
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
Πυρκαγιά 550 βαθμού - κάλυμμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης καθυστερούντω για την κουρτίνα συγκόλλησης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
Κύριος κατασκευαστής του ντυμένου ημερολόγιο υφάσματος συστατικής σιλικόνης για τα μετακινούμενα καλύμματα μόνωσης
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE με υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και εύκολη κατασκευή για βιομηχανική χρήση
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό θερμομονωτικό ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης για συγκόλληση, πυρίμαχο κάλυμμα
| Επίστρωση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Πυροσβεστική θερμική μόνωση από ύφασμα υαλοειδούς επικαλυμμένο με βερμικουλίτη
| Θεραπεία: | δύο όψεως βερμικουλίτη και πυριτικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βάρος: | 620g/sqm |
| Πάχος: | 0,65 χιλιοστά |
Πυροσβεστική θερμική μόνωση 1200°C
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Λαστιχένια ντυμένα ελαστομερές υφάσματα φίμπεργκλας σιλικόνης για τα μετακινούμενες καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα Reinfoced 880g καλωδίων για τις θερμικές καλύψεις Insualtion
| Υλικό: | Φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 650 Γ |
| Βάρος: | 880 g/sqm |
Το διπλάσιο πλαισίωσε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm το σιλικόνη για τις κουρτίνες πυρκαγιάς
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |

