Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ glass fabric for thermal insulation ] αγώνας 706 προϊόντα.
Αλεξίπυρη πυρίμαχη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου ντυμένη PU
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για τη φλόγα - καλύψεις εξοπλισμού καθυστερούντω
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Αλεξίπυρο Ε ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού 480g/Sqm 0.4mm ντυμένο σιλικόνη
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης γδαρσίματος PU για τις ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα λάστιχο σιλικόνης μόνωσης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την πόρτα/την κουρτίνα/την ένωση επέκτασης/τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο σιλικόνη για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
ντυμένο ύφασμα εμποδίων πυρκαγιάς υφάσματος γυαλιού 590 g/sqm σιλικόνη για την ανθεκτική στη θερμότητα μόνωση
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού, ανθεκτική, υψηλή εκτατή δύναμη, στεγανοποίηση
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Μια πλευρά ή και ο δύο δευτερεύον ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |

