Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 251 προϊόντα.
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Χειροτεχνικά μη ραβδιών υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης αλεξίπυρα για τη σφράγιση δεξαμενών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ζωηρόχρωμο ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Φίμπεργκλας κατασκευής ντυμένο πυρίτιο υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
14 αργιλίου φύλλων αλουμινίου φίμπεργκλας υφασμάτων πυρκαγιάς μόνωσης καλυμμάτων μικρά υφάσματος ίνας υάλου
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα πυρκαγιάς |
| Βάρος: | 13.2oz/yd2 |
Υψηλής θερμοκρασίας γενικό υλικό πυρκαγιάς εμποδίων πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σκληρή και ιδιαίτερα ανθεκτική επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ύφασμα φίμπεργκλας για τις σκληρές και ιδιαίτερα ανθεκτικές επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη υφάσματος θερμικής μόνωσης φίμπεργκλας έντυσε ανθεκτικό στη θερμότητα
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πηκτωμάτων πυριτίου πυρίτιο, που ντύνει το ύφασμα φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |

