Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 252 προϊόντα.
Θερμότητας αντανακλαστικά ασημένια αργιλίου υφάσματα ίνας υάλου φίμπεργκλας τοποθετημένα σε στρώματα ύφασμα για τα καλύμματα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,6 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασήμι |
100% ανθεκτικό στη θερμότητα χαλί ψησίματος σιλικόνης μη ραβδιών πηκτωμάτων πυριτίου με την εκτύπωση συνήθειας
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| βάρος: | 1100 g/sqm |
34 σιλικόνης Oz υφάσματος επιστρώματος για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
Καλό μηχανικό ύφασμα επιστρώματος σιλικόνης ιδιοτήτων για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
Πυροσβεστικό γκρίζο νήμα επικαλυμμένο με σιλικόνη από γυαλί
| Υλικό Βάσης: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Τύπος ύφανσης: | twill υφαντό ή προσαρμοσμένο |
Χονδρικό χαλί απόδειξης θερμότητας εργοστασίων για το κοίλωμα πυρκαγιάς, γέφυρα, χλόη, συγκεκριμένη
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου, σιλικόνη, ύφασμα φίμπεργκλας, κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για 18 oz. υποβαλλόμενες σε θερμοθεραπεία κουρτίνες φίμπεργκλας
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
Ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς και συγκόλλησης
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Χημικό ανθεκτικό Ptfe Hashima λιωσίματος λιώσιμο Ptfe μεγέθους μηχανών προσαρμοσμένο ζώνη
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων προστατεύει τις γέφυρες και Patio - λάδι-απόδειξη & αδιάβροχο μαξιλάρι σχαρών για το κοίλωμα πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |

