Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation high silica cloth ] αγώνας 251 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης ύφασμα πυρκαγιάς με αντοχή σε θερμοκρασία 550 °C, πάχος 0,6 mm και πιστοποίηση EN-13501
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Το ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο προστατεύει τον οξυγονοκολλητή από τους σπινθήρες, Spatter και τη σκουριά
| Πάχος: | 0.2mm~3mm |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, κίτρινος, ή προσαρμοσμένος |
Υλικό πυρόσβεσης για κουρτίνες από υφάσματα υαλοπίνακας επικαλυμμένα με σιλικόνη 850g/m2
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
EN-13501 αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ελατοασθενές υφάσματα από γυάλινη ίνα με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς σιλικόνης και γενικό φίμπεργκλας δεσμών πυρκαγιάς και αλεξίπυρο χαλί σιλικόνης για την ξύλινη γέφυρα
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων προστατεύει τις γέφυρες και Patio - λάδι-απόδειξη & αδιάβροχο μαξιλάρι σχαρών για το κοίλωμα πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
ντυμένο το σιλικόνη αλεξίπυρο χαλί φίμπεργκλας μπορεί τέλεια να προστατεύσει τη γέφυρα και το χορτοτάπητά σας, επιτρέποντας σε σας για να απολαύσει εύκολα τη ΣΧΑΡΑ
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |

