Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 587 προϊόντα.
Βιομηχανική αντοχή Σύνθετο υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με σιλικόνη με ανώτερη αντοχή στη θερμότητα έως 260 °C, πάχος 0,3 mm και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Η σιλικόνη νέας τεχνολογίας έντυσε φίμπεργκλας υφάσματος το αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος υφασμάτων υλικό λαστιχένιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα επικαλυμμένο με σιδηροπλαστική από σιλικόνιο
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επιχρισμός: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
ντυμένο ύφασμα εμποδίων πυρκαγιάς υφάσματος γυαλιού 590 g/sqm σιλικόνη για την ανθεκτική στη θερμότητα μόνωση
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ευέλικτο, ανθεκτικό στη θερμότητα, υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με σιλικόνη, με συνεχή θερμική προστασία σε θερμοκρασία 260 °C, πάχος 0,3 mm και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
E-Glass Silicone Rubber Coated Fiberglass Cloth with 400 g/sqm Weight and 1.5 Meter Width for Thermal Insulation
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
SUNTEX ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη υλικό μόνωσης σωλήνων ατμού υφασμάτων φίμπεργκλας
| Ντυμένο βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 510 Γ/ΤΕΤΡ.ΜΈΤΡΑ |
|---|---|
| Πάχος: | cOem 0,43 χιλ. |
| χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
Πυροσβεστικό Υψηλής Θερμοκρασίας Ανθεκτικό Καθαρό υφασμένο Ανθεκτικό σε Χημικά Πυροσβεστικό Σιλικόνιο
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Δάχος: | 17mils |

