Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 587 προϊόντα.
ντυμένη λάστιχο ενώνοντας στενά προστατευτική ενδυμασία σιλικόνης 0.4mm υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Γκρι θερμικά ανθεκτικό σε φωτιά από καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με υαλοπίνακα ύφασμα μονωτικό θερμότητας ανθεκτικό σε σιλικόνη υαλοπίνακα ύφασμα
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Δάχος: | 0,032 ίντσες |
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Χαμηλή τιμή 0.4mm υφάσματος γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας πυριτίου συνήθειας εύκαμπτο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
17 OZ γκρίζο συγκόλλησης ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο σιλικόνη για τις κουρτίνες & τα καλύμματα συγκόλλησης
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17 μίλια |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα θερμικής μόνωσης για τη μετακινούμενη κάλυψη
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης σιλικόνη αλεξίπυρο για τον ανιχνευτή καπνού
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες που έχουν επικαλυφθεί με σιλικόνη, μονωτικά, ανθεκτικά στη θερμότητα, για την πρόληψη πυρκαγιών
| Product Name: | twill woven 0.4mm silicone rubber coated fiberglass cloth |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Άσπρο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τα βιομηχανικά καλύμματα πυρκαγιάς και τους γενικούς ρόλους πυρκαγιάς
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Ντυμένο φίμπεργκλας υφασμάτων φίμπεργκλας με το λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης δύο υψηλής θερμοκρασίας spatter συγκόλλησης θερμότητας πλευρών
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |

