Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμότητας μηχανών
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με σιλικόνη E-Glass Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικονούχο υαλοβάμβακα
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
1000ºF ύφασμα θερμικής μόνωσης αντίστασης θερμότητας για το μονωτικό περίβλημα φίμπεργκλας Reparing Rewettable σωλήνων
| Βάρος: | 530 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,58 χιλ. |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας για τη συγκόλληση
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας για τη συγκόλληση
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Επαγγελματική ασφάλειας ντυμένη PU φίμπεργκλας υφάσματος μόνωση θερμότητας πυρκαγιάς γενική
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Θερμότητας αντίστασης 550C ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Ελατοασθενές υφάσματα από γυάλινη ίνα με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Χημικός ανθεκτικός αλεξίπυρος υψηλός - ντυμένο φίμπεργκλας ύφασμα υφάσματος ποιοτικού σιλικόνη
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |

