Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Υλικό πυρόσβεσης για κουρτίνες από υφάσματα υαλοπίνακας επικαλυμμένα με σιλικόνη 850g/m2
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Χονδρικό σαφές Twill μαύρο κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης γονιμοποιημένο ταινία
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Φαρμακευτικό χρώμα για την αποθήκευση θερμότητας
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Καλό γδαρσίματος γδαρσίματος ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης σιλικόνη για τις καλύψεις συγκόλλησης, κάλυψη μόνωσης φλαντζών σωλήνων βαλβίδων
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Υφασμάτινο Ύφασμα Επικάλυψης Σιλικόνης Υφαντού Γυαλιού E Δύο Όψεων Πυράντοχο Επικαλυμμένο με Καουτσούκ Σιλικόνης Ανθεκτικό στη Θερμότητα Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ανθεκτικό στη φωτιά, αδιάβροχο ύφασμα σε ρολό, ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU για υλικό πυροσβεστικής κουβέρτας, τυφλή κοπή, συγκόλληση
| Επίστρωση: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
32 γκρίζου σιλικόνης ντυμένου λάστιχο Oz υφάσματος ίνας υάλου για τη αντιθερμική ασπίδα και την πυρκαγιά - καθυστερών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
|---|---|
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο πυριτίου |
| Βάρος: | 1080g/m2 (32 oz) |

