Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 603 προϊόντα.
Ανθεκτικές στη φωτιά σιλικόνης επικαλυμμένα υφάσματα από γυαλί ίνες αποσυναρμολογημένα μπουφάν
| Επιχρισμός: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Θερμότητας μόνωσης φίμπεργκλας υφάσματος σιλικόνη που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
3732 κόκκινο θερμικής μόνωσης λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης υφασμάτων φίμπεργκλας υφάσματος αλεξίπυρο
| Βάρος: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινος |
Η υψηλής θερμοκρασίας χρωματισμένη σιλικόνη κατασκευαστών έντυσε τη βιομηχανική ενισχυμένη ύφασμα ίνα υάλου φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | C-GLASS |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για τα μετακινούμενα σακάκια μόνωσης
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
Διπλής όψης υαλουφάσματος επικαλυμμένο με σιλικόνη με αντοχή στη θερμότητα 260°C και επιβραδυντικές ιδιότητες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
32oz κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τα γενικά καθιστώντας αλεξίπυρα κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα συγκόλλησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
14 μόνωσης υλικού γκρίζου OZ υφάσματος επιστρώματος με τη σιλικόνη για τις καλύψεις και τα σακάκια
| Βάρος: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,44 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
0.3 mm πάχος 400 g/m2 βάρος 1,5 μέτρα πλάτος νήμα θερμομόνωσης με επίστρωση από νήμα από νήμα από γυαλί
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

