Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant silicone rubber coated fiberglass fabric ] αγώνας 595 προϊόντα.
Ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού Ε για τη βάρκα FRP GRP, μόνωση θερμότητας το υψηλής θερμοκρασίας /Vermiculite/PU/Silicone που ντύνεται
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Η σιλικόνη καυσίμων Resistance17oz αντίστασης πετρελαίων αντίστασης λιπών έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την κάλυψη μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμοκρασίας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
του 2020 καλύτερο πωλώντας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού ινών ποιοτικού υψηλό πυριτίου φίμπεργκλας καλύτερο για τη συγκόλληση με τη θερμοκρασία
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Υαλοπίνακες επικαλυμμένα με σιλικόνη για αρθρώσεις επέκτασης
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται στον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
32 υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος σιλικόνης Oz υφάσματος φίμπεργκλας για τις κουρτίνες συγκόλλησης και το κάλυμμα συγκόλλησης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ανθεκτικό στη θερμότητα υφαμένο λάστιχο περιοδεύον ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος ίνας υάλου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Τα υφάσματα φίμπεργκλας με το λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης υψηλής θερμοκρασίας για τη μόνωση καλύπτουν το γρύλο μόνωσης καλυμμάτων μόνωσης
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Suntex δύο spatter συγκόλλησης θερμότητας πλευρών υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ελαφρύ φίμπεργκλας σπινθήρων με το λαστιχένιο επίστρωμα σιλικόνης
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

