Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1014 προϊόντα.
Πυράντοχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, με μήκος ρολού 50 m / 100 m, ανθεκτικό και ανθεκτικό στη διάβρωση
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
32 Oz λαστιχένια ντυμένη σιλικόνη φίμπεργκλας κουρτίνα πυρκαγιάς υφάσματος υλική αντι
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Βάρος: | 1120 g/sqm |
ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας 0.4mm για τα μετακινούμενα καλύμματα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Θερμότητας αντίστασης 550C ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες 550°C Υφάσματα από υαλωσίνες επικαλυμμένα με σιλικόνη με πάχος 0,3 mm και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Χημικά ανθεκτικό στα έλαια υφάσματα από γυαλί με επικαλυπτό σε σιλικόνη 400 g/m2 0,3 mm πάχος 1,5 μέτρο πλάτος
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινα υφάσματα με επικάλυψη σε σιλικόνη ανθεκτικά στη θερμότητα, πάχους 0,3 mm και βάρους 400 g/m2 για περιοχές υψηλών θερμοκρασιών
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Εύκαμπτο, αδιάβροχο, υδατοαπωθητικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για εφαρμογές θερμικού φραγμού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με νήματα σιδήρου και σιλικόνης ανθεκτικά στη θερμότητα, πάχους 0,3 mm, βάρος 400 g/m2, πλάτος 1,5 m, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Alkali Free Anti-Aging Weatherproof Silicone Coated Fiberglass Fabric for Fire Protection and High Temperature Resistance
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

