Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Αλκαλίων Ελεύθερο Αδιάβροχο Αντιδιαβρωτικό Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης για Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Fire Protection Silicone Coated Fiberglass Fabric with 1 / 1.2 / 1.5 meter Width and 50 m / 100 m Roll Length in Grey Color
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
36 Oz. Ασημένιο γκρίζο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα αλεξίπυρα μετακινούμενα καλύμματα μόνωσης
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης θερμότητας 550C 17oz σιλικόνη
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με σιλικόνη με εξαιρετική αντοχή στην τριβή και τη διάβρωση
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα μαξιλάρια στρωμάτων καλυμμάτων κάλυψης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ενισχυμένο καλώδιο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού στην κάλυψη θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού που χρησιμοποιείται στην κάλυψη θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού |
Ελατοασθενές υφάσματα από γυάλινη ίνα με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με σιλικόνη E-Glass Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικονούχο υαλοβάμβακα
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |

