Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη υφασμάτων υφάσματος έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας που τα μετακινούμενα σακάκια θερμικής μόνωσης, καλυονται το υλικό
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα λάστιχο σιλικόνης μόνωσης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την πόρτα/την κουρτίνα/την ένωση επέκτασης/τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
550 βαθμού ντυμένος σιλικόνη φίμπεργκλας γενικός ρόλος πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις θερμότητας μηχανών
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
37 Oz. Αλεξίπυρο γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 37 Oz. /Sq.Yd. +/-10% |
| Πάχος: | 0,036 ίντσες |
Πυρκαγιά - δίπλευρο ντυμένο πυρίτιο ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω για την ανθεκτική στη θερμότητα μόνωση
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
32 Oz Υψηλής θερμοκρασίας Ύφασμα Πρόληψης Πυρκαγιάς Ύφασμα Fiberglass με επίστρωση σιλικόνης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ίνας υάλου πυρκαγιάς απόδειξης πυρκαγιάς ασφαλές ύφασμα φίμπεργκλας συγκόλλησης γενικό ντυμένο σιλικόνη
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Το γονιμοποιημένο λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης/την κουρτίνα
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας 580g ντυμένο σιλικόνη για τις καλύψεις θερμότητας μηχανών
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |

