Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα με επίστρωση σιλικόνης ύφασμα υαλοβάμβακα για προστασία συγκόλλησης
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο PTFE στο διαφορετικό χρώμα
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου υφασμάτων φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
17 Oz. Εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τα μετακινούμενο καλύμματα μόνωσης & το σακάκι & την κάλυψη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης σε δίπλευρο ή μια πλευρά |
ντυμένο το σιλικόνη αλεξίπυρο χαλί φίμπεργκλας μπορεί τέλεια να προστατεύσει τη γέφυρα και το χορτοτάπητά σας, επιτρέποντας σε σας για να απολαύσει εύκολα τη ΣΧΑΡΑ
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
0.8mm, ύφασμα υφάσματος γυαλιού σιλικόνης θερμικής μόνωσης 1.5mm υψηλής θερμοκρασίας για τις γενικές κουρτίνες πυρκαγιάς προστασίας συγκόλλησης
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Θαλάσσιο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Βάρος: | 32 oz |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Πλάτος: | 1.5 μ |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,4 χιλ. |
| Χρώμα: | γκρίζος |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |
Στροβίλων γενικό ντυμένο PTFE φίμπεργκλας υφάσματος ασφάλειας ύφασμα φίμπεργκλας ποδιών ντυμένο 580g επαναχρησιμοποιήσιμο
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Συνολικό πάχος: | 0.43mm |

