Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ insulation silicone coated fiberglass cloth ] αγώνας 1010 προϊόντα.
το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης, κουρτίνα πυρκαγιάς, κουρτίνα καπνού, που ενώνει στενά το κάλυμμα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμοκρασίας για τις καλύψεις θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα αντίστασης φλογών φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού Ε για τη βάρκα FRP GRP, μόνωση θερμότητας το υψηλής θερμοκρασίας /Vermiculite/PU/Silicone που ντύνεται
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ασημένιο γκρίζο φίμπεργκλας πυρίμαχο συγκόλλησης γενικό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου χρωματισμένο λάστιχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας αντίστασης πετρελαίων αντίστασης λιπών Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Υφάσματα από υαλοπίνακα επικαλυμμένα με διπλό πλευρικό καουτσούκ από σιλικόνη - πυρόστακτα και ύφασμα από υαλοπίνακα υψηλής πυριτίνης 850 g/m2
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
Φίμπεργκλας πυρίμαχο συγκόλλησης γενικό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου χρωματισμένο λάστιχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
|---|---|
| Βάρος: | 580g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, ανθεκτικό στη θερμότητα, πυρίμαχο
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης, ανθεκτικό στη θερμότητα, πυρίμαχο
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |

