Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ pvc coated fiberglass fabric ] αγώνας 298 προϊόντα.
Φίμπεργκλας αλεξίπυρη γενική ίνα πυρκαγιάς στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Το μεσαίας ισχύος κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης κυλά τη βιομηχανία με το στρόφιο για την προστασία εξοπλισμού και προσώπων
| Εφαρμογή: | κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Πυρίμαχος: | Μεσαίας ισχύος |
Μαύρη συγκόλληση από ίνες γυαλιού με προστασία 1200°C Δύψος 0,41mm και πλάτος 1m έως 1,55m Επιλογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
17 Oz κουρτίνες & κάλυμμα συγκόλλησης σολομών
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | σολομός |
0.8mm 1.5mm Υψηλής θερμοκρασίας θερμική μόνωση Σιλικόνιο γυαλί ύφασμα ύφασμα για την συγκόλληση προστασία κουβέρτα πυρκαγιά κουρτίνες
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Επί παραγγελία PU κουρτίνες συγκόλλησης και καλύμματα συγκόλλησης για τη ναυπηγική, κατασκευή, αυτοκίνητα μέρη, εγκαταστάσεις πετρελαίου
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
PU Welding & Fireproof Blankets (Custom-made) για Ναυπηγική, Κατασκευές, Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων & Εγκαταστάσεις Πετρελαίου
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | slicone που ντύνεται |
Καλά γδαρσίματος ανθεκτικά πυρκαγιάς καλύμματα συγκόλλησης καλυμμάτων ανθεκτικά
| Βασικό ύφασμα: | HT800 |
|---|---|
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
Ανθεκτική σε Υψηλές Θερμοκρασίες Μεγάλη Φορητή Πυρίμαχη Κουβέρτα για Έκτακτη Ανάγκη και Προστασία Συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Ανθεκτική σε Υψηλές Θερμοκρασίες Μεγάλη Φορητή Πυρίμαχη Κουβέρτα για Έκτακτη Ανάγκη και Προστασία Συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |

