Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 637 προϊόντα.
Εύκολος να κόψει, κανένα ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ιπτάμενων για την προστασία συγκόλλησης, τη θερμική μόνωση, την ένωση επέκτασης, κ.λπ.
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Το υψηλής αντοχής λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την πόρτα/την κουρτίνα/την ένωση επέκτασης/τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Διαφορετικό πιθανό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας τοποθετήσεων χρώματος για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Συνάμματα επέκτασης 0,4 mm Silicone επικαλυμμένο υαλοπλαστικό ύφασμα
| Επίστρωση: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
34 σιλικόνης Oz υφάσματος επιστρώματος για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα μαξιλάρια
| Βασικό ύφασμα: | Υφαμένο σατέν φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
| Βάρος: | 1156gsm (34oz το /sqyd) |
Κόκκινο εύκαμπτο συνδετήρων θερμικής μόνωσης ύφασμα γυαλιού υφάσματος ντυμένο σιλικόνη
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Ντυμένο κάλυμμα φίμπεργκλας πυρκαγιάς υφασμάτων γυαλιού σιλικόνης μόνωσης θερμότητας λάστιχο
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Θερμομονωτικό ύφασμα Fiberglass με Επικάλυψη Σιλικόνης για Καλύμματα & Στρώματα
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |

