Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 620 προϊόντα.
Twill θερμικής μόνωσης/σατέν/ντυμένα ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης σαφούς ύφανσης λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Αλκαλικό ελεύθερο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τη θερμική μόνωση
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Ύφανση: | που υφαίνεται |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη υλικό μόνωσης σωλήνων ατμού υφασμάτων φίμπεργκλας
| Ντυμένο βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 510 Γ/ΤΕΤΡ.ΜΈΤΡΑ |
|---|---|
| Πάχος: | cOem 0,43 χιλ. |
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Η σιλικόνη καυσίμων Resistance17oz αντίστασης πετρελαίων αντίστασης λιπών έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την κάλυψη μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Ντυμένο φίμπεργκλας χαλί ασπίδων συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη ενώνοντας στενά γενικό
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα αντίστασης φλογών φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υφασμάτινα υφάσματα ελαστικού σιλικόνης E-Glass Υφασμάτινα υφάσματα σιλικόνης ανθεκτικά στη θερμότητα
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

