Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 641 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Κυλιόμενο Ύφασμα από Ίνα Γυαλιού με Επίστρωση Σιλικόνης, Μόνωση, Θερμική, Πυράντοχο, Εμποτισμένο με Σιλικόνη
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Υψηλής Θερμοκρασίας Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα Επικαλυμμένο με Σιλικόνη
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Anti-Corrosion and Fireproof Silicone Fabric Corrosion&Fire Resisting Silicone Coated Fiberglass Cloth Composite Material
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα επικαλυμμένο με σιδηροπλαστική από σιλικόνιο
| Θέρμανση λειτουργίας: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | υαλοειδή |
| Επιχρισμός: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά Υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με πυρίτιο ανθεκτικό σε πυρκαγιά
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα σιλικόνης E-Glass, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, θερμομονωτικό, ελαστικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Το γκρίζο διπλάσιο χρώματος πλαισίωσε ντυμένη τη σιλικόνη μόνωση υφάσματος γυαλιού, πυρκαγιά - ύφασμα κουρτινών καθυστερούντω
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/sqm |
| Πάχος: | 0,3 χιλ. |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη κάλυψη σακακιών μόνωσης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Διπλό ντυμένο σιλικόνη πάχος υφασμάτων 17mils φίμπεργκλας 100%
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |

